ID e ofertes C28764
Oferta ka 978 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Fabia ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
67 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Skoda Fabia 1.2 Benzine + Gaz, - Air Bag - ABS - Kondicioner - Goma te reja - Taksa dhe siguracione jane te paguara per vitin 2015-2016.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin