ID e ofertes C103985
Oferta ka 1461 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Megane ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
168 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FULL OPTION! Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Disqe alumini,imobilizer,bagazhier disqesh,xhama dhe pasqyra elektronike,sedilje lekure dhe me ngrohje,sistem ngrohje extra dhe me programim.Sherbime periodike te kryera rregullisht,dokumenta te paguara deri ne mars 2017. Shitet per arsye mosperdorimi. Cel. : 0692210567 Cel. 0684051206

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin