ID e ofertes C96560
Oferta ka 1527 shikime
€6,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Insignia CT ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
10 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet opel insignia viti prodhimit 2009 Culindrata 1.6 benzine 8 valvola Eshte makine shuume ekonomike 6lt ne zone urbane dhe 5.5 litra ne autostrade me prove Makina eshte pothuajse e re me goma te reja vaj dhe filtra te nderruara Shitet ose ndrrohet me makine tjeter audi a4..bmw x5 etj etj E sapo targuar me letra deri ne shkurt 2017 Per me shume info 0686431333

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0686431333
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin