ID e ofertes C104269
Oferta ka 1623 shikime
€4,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
156 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES OPEL ASTRA VITI 2007 MOTOR 1,3 NAFTE SHUME EKONOMIKE HARXHON 4L/100KM. KLIMA , 4XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMINI, KOMPJUTER BORDI , NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUME EKONOMIKE. ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI 4400 EURO I DISKUTUSHEM Tel. : 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin