ID e ofertes C98054
Oferta ka 1921 shikime
€3,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
138 539 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Astra 1.7 cdti, muaj-vitit 08-2007, 138.539KM, e ardhur nga zvicra, me dogane te paguar, ABS, Clima, Immobilizer, CD Player, pasqyra elektrike, shume ekonomike, ne gjendje P E R F E K T E dhe me kilometra origjinale! Makine mund ta kontrolloni ku te doni ju. Cmimi pak diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0696746409
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin