ID e ofertes C96094
Oferta ka 1926 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Astra 4dyer, motorr 1.7 dizel ecotec shume ekonomike, 199.000km origjinale, kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, navigator, radio-cd origjinale, mbyllje me pult etj... Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike, motorrike dhe e estetike e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. E sapo ardhur nga italia dhe eshte me dogan te paguar. Cmimi i diskutueshem ose mund te ndrrohet me makin tjeter... Cel: 0665604444 viber / whatsapp

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0665604444
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin