ID e ofertes C59229
Oferta ka 1143 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet opel astra 1.7 naft 4 porta ne gjendje te shkelqyer nga te gjitha anet ka 2 jav qe i kam nxjerr targat dhe nderruar vaj e filtra makina ska nevoj per asnje sherbim cmimi eshte 5.000 euro me letra per i vit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin