ID e ofertes C107756
Oferta ka 1339 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Agila ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Agilia e vitit 2007 1.3 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire,e sapo ardhur nga Gjermania. Ka 148000 km ,me dogane te paguar . Makina eshte e pajisur kondicioner,mp3,xhama elektrike. Tapiceria ne gjendje shume te mire.Makine eshte shume ekonomike. Makina eshte e pajisur me siguracion dhe targa te sapo bera dhe te paguara te gjitha per nje vit. Tel. : 0692968772 Cel. : 0662162604

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0662162604
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin