ID e ofertes C97069
Oferta ka 1336 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Primera ,
Prodhimi:
2003
Kilometrazhi:
215 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

- Me kamer mbrapa - Ngrohese sendilesh - 6 marshe - navigator - mbyllje qendrore - xhama elektrik Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike. ka 3 vjet qe perdoret ne shqiperi, dhe eshte e ardhur nga Italia. Cmimi eshte i pa diskutueshem. Cel. : 0694030261

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694030261
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin