ID e ofertes C95719
Oferta ka 1400 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan 350ZX ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
40 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Nisan 350Z Nismo – 3.5 Benzin Viti Prodhimit Dhjetor 2003 Me 40.000 km origjinale .. sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje xhama pasqyra elektrike cd player komando ne timon disqe alumini 4 gomat 100% te reja fener me lupa drita kseno fener led model 2009 hapje mbllje qendrore 2 celesa origjinal impiant muzike klima tronik LOOK SPORT komplet origjinal nga fabrika marmita me zhurem origjinale nga fabrika…Letra te gjitha te paguara …Shum pak e perdorur ne Shqiperi…Eshte makin shume e shpejt dhe e sigurt ne rruge makin per te apasionuarit mbas shpejtesis dhe bukur…PRODHIM AMERIKAN--me te gjitha sherbimet e sapo bera vaj filtra ferrota …….Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike Cmimi----8900 Euro I diskutueshem ose nderrohet.(ME NDERRIM KA CMIM TJ ) Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregtoMakina
Tel: 069 45 77 877
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin