ID e ofertes C110988
Oferta ka 2173 shikime
€11,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Nissan infinity FX 35,motorr 3.5 benzin+gaz lovato,kambio automatke,viti 2004,190.000 km.abs,esp,airbag,cd player 6cd,klima,sedilje elektrike me ngrohje,pilot automatik,drita xeno bixeno,xhama elektrik,,pasqyra elektrike,baxha,tapiceri lekure bezh,sensor shiu,sensor dritash,xhama te zi origjinal.Makina eshte ne gjendje shum te mire shum ekonomike dhe me te gjitha dokumentat e paguara.Cmimi- 11.000 euro ose ndrrohet CEL: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin