ID e ofertes C124616
Oferta ka 6988 shikime
€3,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz V 220 , Veturë
Prodhimi:
2002
Kilometrazhi:
400 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike. Kamio manuale. Motorr 2.2 CDI. Ngjyra e bardhe. Pa asnje defekt nga ana motorrike. Xhamat e pare elektrik. Kondicioner funksional E gatshme per cdo lloj prove. Cdo sherbim i bere ne kohen e duhur. Targa te sapo vendosura-AA 234 ZX 8+1 vende. Shitet per arsye mosperdorimi. Nuk harxhon vaj fare. E shpejte dhe shum ekonomike. Cmimi 3300€ i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

Çelës me chip, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ganxhë, gomë rezervë, klimë manuale, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sistem alarmi, timon lëkure, veshje lëkure, xhama elektrikë