ID e ofertes C60325
Oferta ka 1365 shikime
€19,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 350 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Marka--Mercedes-Benz Modeli--S350 Motorri--3.5 Karburanti-- Benzin Viti Prodhimit--Fundi 2006 Km--168.000 km origjinale Kamio--Automatik-Tronik Letrat--04-2016 Te dhena te tj:-sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje+ftohje perde anesore stopa me led te 2012 drita kseno sensor parkimi para mbrapa origjinal disktronik navigator cd player tel tv dvd bagazhier hapje mbyllje qendrore komando ne timon sediljet mbrapa me levizje pasqyra me palosje..Me te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike... Cmimi--19.000 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin