ID e ofertes C34592
Oferta ka 825 shikime
€16,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz R 320 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
174 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes Benz R class i vitit 2007 versioni sport edition super full Ngjyra e zeze,airmatic,4 matic,320 cdi,kambio automatike,174000 km origjinale mund ti kontrolloni ku te doni Taksat dhe siguracioni te paguara deri ne mars te vitit 2016 Sensor parkimi para mbrapa,sensor shiu,sensor dritash,kseno-bikseno Komanda ne timon,marshet ne timon,pilot automatik,sedilje elektrike me ngrohje Klima tronic,kompjuter bordi,cd bagazhier,navigator i madh,DVD origjinale e madhe mbrapa ne tavan 2 celsa origjinal,disqet nr 19 origjinale te mercedesit etj... Gomat michelin 90% te reja,tapiceria lekure me kamosh shum e paster,karroceria nga jasht shum e paster se mbahet ne garazhd Ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike si dhe nga ana kambios Sapo i jan bere te gjitha sherbimet e nevojshme tek mercedes benz dhe ska nevoj per sherbimin me te vogel E gatshme per cfardolloj prove nga ana juaj per me shum info kontaktoni Cmimi i diskutueshem Flm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin