ID e ofertes C113256
Oferta ka 1708 shikime
€16,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 280 , Fuoristradë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz ML 280 CDI look komplet AMG 6.3 (2010) FULL OPTIONS EXTRA (nuk e kap taksa e luksit) E ardhur nga Gjermania, me dokumenta dhe siguracion te paguar (targa te zgjedhura)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, airbag anësore, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, ganxhë, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë