ID e ofertes C1350
Oferta ka 1778 shikime
€10,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 280 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz E-Class 280 EVO AVANGARD Viti prodhimit 2006 dal me qarkullim me 2008 Kamio automatik tip tronik disqe alumini EVO origjinal me 4 gomat e reja drita kseno bi kseno origjinale xhama pasqyra elektrike klima tronik hapje mbyllje qendrore komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie navigator bagazhier me 6 cd origjinal sallon lekure sedilje elektrike me ngrohje...Letra te gjitha te paguara ..Targa AA...Super ne gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 10.900 Euro i diskutueshem ose Cel:069 60 60 999-VFCB---Viber---WhatsAp--Klodi :069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin