ID e ofertes C959
Oferta ka 1569 shikime
€22,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz CLS 550 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
5500 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bezhë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
87 609 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Konsumi i kombinuar i karburantit: 11.8 litra. Komanda në timon. Automjeti është në gjendje shumë të mirë teknike. Cmimi me T.V.SH, targa shqiptare dhe të gjitha taksat e paguara. Kontakt: +355 68 20 66 011

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, disqe alumini, drita mjegulle, esp, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sistem navigimi, timon elektrik, xhama elektrikë