ID e ofertes C125518
Oferta ka 375 shikime
€10,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 300 , Fuoristradë
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
3000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
216 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 216.000 ✔ Ngjyra: e Zeze ✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, kamera dhe sensor parkimi, navi i madh, sport/city, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, pasqyra dallëndyshe me palosje, baxha, i sapo ardhur nga kanadaja, etj. ✔ Vendodhja: Durres ✔ Cmimi: 10.500€ ✔ Telefon: +355692497771

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin