ID e ofertes C127468
Oferta ka 233 shikime
€7,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 180 , Veturë
Prodhimi:
2008
Kilometrazhi:
159 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz C180 Kompressor. Dhjetor 2008.159000km te vetat. Goma Continental nderruar ne shtator 2022.Vaj Cambio dhe Motori (blere ne Gjermani Titan)nderruar ne Janar 2023. 2 celsa .Full Cmimi €7200 .069 36 68 280

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, timon lëkure, tv ne bord, xhama elektrikë