ID e ofertes C107970
Oferta ka 2478 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz B-Class 220 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
238 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUTO999 MERCEDES-BENZ AVANTGARDE C220CDI VITI 2002 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Blu metalixato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 105 kw (142 ps) KM.........: 238.000 AUTOMAT* KLIMA TIMON MULTIFUNKSIONAL KOMANDA NE TIMON* KOMPJUTER BORDI* PILOT AUTOMATIK* SENSORE DRITASH* SENSORE SHIU SENDILET ELEKTRIKE PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUSE PASQYRA ME NGROHJE XHAMA ELEKTRIK FENELINA ANTIFURT 2 CELSA ME PULT ABS* ESP SRS ASR 10 AIRBAG DISQE ALUMINI R16 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA* NE GJENDJE TE PERKRYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE KILOMETRA ME LIBER SERVISI Cel. : 0662094999

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0662094999
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin