ID e ofertes C126371
Oferta ka 623 shikime
$1 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 180 , Veturë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Nr dyerve:
4
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Benz A CLASS viti i prodhimit 2004.Ka manuale sherbim te bera te gjitha dhe me dokumenta te rregullta deri qeshor 2023 mbarojne letrat 4 milion lek Numri kontaktit 0682711589 edhe whatsapp Viti: 2004 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 0 - 4 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Njoftim nga Person fizik Komuna:Elbasan Ngjyra:Gri Prodhuesi:Mercedes-Benz Modeli:A 180

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin