ID e ofertes C7970
Oferta ka 1285 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 170 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
153 425 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 153425 Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje shumë të mire. Goma te mira. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte. Xhenerikisht shumë e mirë. OKAZION Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin