ID e ofertes C88181
Oferta ka 2087 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 170 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
15 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes A 170 CDI i vitit 2002 me 5 porta, kamjo automatike. I sjelle nga Gjermania para 6 muajsh, me 150 000 kilometra origjinale Motorr ne gjendje te shkelqyer Makine shume ekonomike dhe teper praktike Tapiceri rrobe shume e paster dhe e mirmbajtur Xhamat 4 elektrik, pasqyra elektrike Me targa dhe te gjitha letrat e paguara Sherbime te bera tambure dhe ferrota te sapo nderruara. Kondicioner ne gjendje perfekte Makina shitet 2900 euro cmim i diskutuar 0685441656

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinamakina1
Tel: 0685441656
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\