ID e ofertes C32530
Oferta ka 1044 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 170 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike. 159 000 km origjinale Ka motor 1.7 nafte shum ekonomik,sedilje lekure,lungo ,sherbimet i kam bere ne gusht . Me dokumenta te rregullta deri ne qershor 2016

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin