ID e ofertes C33248
Oferta ka 1088 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 250 ,
Prodhimi:
1994
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose ndrrohet me makin tjeter varet sipas kerkesers dhe ofertave

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin