ID e ofertes C100845
Oferta ka 2237 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
174 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania, te gjitha sherbimet e kryera: vaj dhe filtra, kater goma te reja te sapo nderruara. Motorr evo. Gjendja e makines eshte shume e mire. Me dogane te paguar. Cmimi 5000 euro Cel. : 0682060016

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682060016
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin