ID e ofertes C108600
Oferta ka 2106 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 220 , Veturë
Prodhimi:
1996
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes benz, nafte, C Clas, kondicioner, SRS, telefon makine, 4 dyer, kamjo manuale, sedilje me ngrohje, 6 litra/100 km, marmite katalitike, nje perdorues, taksa te paguara dhe kontroll teknik te vlefshem deri ne gusht 2017, shitet per arsye mosperdorimi.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, Çelës me chip, drita mjegulle, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, radio/cd, sedilje elektrike, sistem alarmi, timon elektrohidraulik