ID e ofertes C28741
Oferta ka 1490 shikime
€4,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
215 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

.Cilindrata: 200cc, Naftë .Fuqia motorrike: Kuajfuqi 125 .Viti i prodhimit: 2003 .Kambio: automatike .Avantguard: .Portobagazh: .Konsumi i kombinuar i karburantit: 5.3litra .Opsionet : ·Sistem frenimi ABS ·Airbag për shoferin dhe pasagjerin ·Mbyllje automatike e dyerve në ecje ·Immobilizer ·Timon idraulik ·Xhamat me komandim elektrik ·Pasqyrat elektrike Makina eshte ne gjendje perfekt 215000 KILOMERTA Me liber sherbimesh. Çmimi 5000 euro.I ardhur nga Gjermania;Dogane e paguar.. Cel. :0699910633

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin