ID e ofertes C39317
Oferta ka 810 shikime
€1,950
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda Protege ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mazda Protege5, 1.5 16 v .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.xhama dhe pasqyra elektrike.tapiceri super e paster.gomat pothuajse te reja.4airbag,ABS,sapo i jane nderruar vaj dhe filtra dhe revizionuar kondicioneri.taksa,siguracion dhe kolaudim deri ne 11.10.2016 cmimi :1950 Euro ose nderrohet me makine tjeter

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin