ID e ofertes C5238
Oferta ka 1017 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda 5 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
125 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mazda 5 ne gjendje perfekte dogane dhe letra te paguara esht perdorur vetem nga nje pronar..shum praktike per rruge te gjata poashtu edhe per qytet...ideale per familiar,,sedilje me zhdukje totale shum praktike 0697616464

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin