ID e ofertes C93205
Oferta ka 1012 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Lancia Ypsilon ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
40 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR, SI MOTORRIKE DHE XHENERIKE, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA JU. VITI I PRODHIMIT 2005, MOTOR FIAT 1200 BENZINE ME 40.000 KM, KA PASUR NJE PRONAR TE VETEM. KA ARDHUR NE SHQIPRI PREJ PAK KOHESH KU NUK ESHT PERDORUR FARE. DOGANEN E KA TE PAGUAR DHE I ESHT BER CREGJISTRIMI NE ITALI. SHITET PER KALIM NE MJET ME TE RI. MUND TE ME KONTAKTONI NE 0665276755 VINI.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinatreg
Tel: 0665276755
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin