ID e ofertes C96291
Oferta ka 1430 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Lancia Thesis ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
20 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION shitet Lancia thesis e sapo targuar ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike FULL OPTION tgjitha serviset e Bera

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0698555459
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin