ID e ofertes C117701
Oferta ka 2056 shikime
€3,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Lancia MUSA , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Hibride
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Kafe
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
136 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET LANCIA MUSA VITI 2007 MOTOR 1.4 BENZIN + IMPJANT GAZI BRC NGA MARKAT ME TE MIRA I CERTIFIKUAR DHE NE DOKUMENTA. TAVAN XHAMI. SENSOR PARKIMI . SEDILE LEKURE + KAMOSH NGJYR BEZHE.NE GJENDJE SHUM TE MIRE CMIMI 3700 EURO CEL 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë