ID e ofertes C106292
Oferta ka 1615 shikime
€17,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Opirus ,
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
7 770 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Full Opsion. Makina si e re me vetem 7 mije kilometra te garantuara. Perdorur shume rralle. Perdorur dhe Mirmbajtur nga koncensionari. Cmimi i ri 36000 Euro - tani shitet per vetem 17900 Euro. Cel. : 0692022833

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692022833
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin