ID e ofertes C127998
Oferta ka 51 shikime
€15
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jeep Wrangler , Fuoristradë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
3800 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
3
Kilometrazhi:
125 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kambio automatike, cilindrata 3.8L benzine/gaz, radio navigator Android 11" me kamera 360 grade, impianti audio i modifikuar (me amplifikator), sedilje lekure. Lift kit 2.5", amortizatore dhe susta te modifikuara, parakolp metalik me vinc, piastra metalike mbrojtese 3mm trashesi tek urat e para dhe te mbrapme, ndricim full LED, mbulese najloni kur hiqet Hard Top-i (montohet ne vetem 3 min).

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

4wd, disqe alumini, dritare elektrike, ganxhë, gomë rezervë, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, sedilje lëkure, sistem alarmi, sistem navigimi, timon multifunksion, xhama elektrikë