ID e ofertes C102437
Oferta ka 1471 shikime
€13,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hummer H3 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Hummer H3 prodhimit amerikan, motorr 3.7 Benzin+Gaz,90.000 Milje,kambio automatike,viti 2007,4x4,abs,airbag,esp,klima,pasqyra elektrike,xhama elektrik,sensor dritash,mbyllje qendrore,xhama te zi origjinal,4 goma te reja.Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike dhe me te gjitha dokumentat e paguara. Cmimi-13.000 euro ose ndrrohet CEL: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin