ID e ofertes C70865
Oferta ka 954 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Honda HR-V , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES HONDA HR-V VIT PRODHIMI 2002 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA MAKINA ESHE TE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE GJENERIKE....XHAMA ELEKTRIK..ABS..AIRBAG..CONDICIONER.. CMIMI I PADISKUTUESHEM

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin