ID e ofertes C9791
Oferta ka 1595 shikime
€1,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Stilo ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
163 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: blu e hapur Kamjo......: manuale Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 96 KM.........: 163600 Makina eshte importuar nga Zvicrra ne gjendje shum te mire , me dogan te paguar dhe gjitha dokumentat ne rregull. Tel. : 0699386470 Cel. : 0692058005

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin