ID e ofertes C28662
Oferta ka 1498 shikime
€4,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Croma ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Kafe
Kilometrazhi:
75 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume ti mire, targimi i eshte bere para nje jave po aq sa ka makina qe ka hyre ne shqiperi dhe i skadojne ne korik 2016, Konsumi:5 litra Tapiceria:lekure kamosh Manual 7 marsha

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin