ID e ofertes C93350
Oferta ka 476 shikime
€3,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chrysler PT Cruiser ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES CRYSLER PT CRUSE VITI 2006 MOTOR BENZI 2,0 CDI EVO.FULL OPTION : KLIMA, SENSOR PARKIMI, SEDILE LEKURE DHE KAMOSH, NGROHFJE SEDILESH ETJ ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin