ID e ofertes C96332
Oferta ka 1395 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chrysler 300 M ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
80 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

CHRYSLER-(LIMITED)-300-BENXIN-VITI-07-08 Motorri -300-BENXIN-dhe ne leje,Km - 83800-origjinale Xhama elekrik, tavan xhami, abs, esp, kambio automatike, sensor parkimi, sedilje lekure bezhe,pilot automatik-etj-full opsion.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin