ID e ofertes C70708
Oferta ka 679 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chevrolet Spark , Veturë
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
90 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

chevrolet spark viti 2010 me dogan dhe me targa shqiptare,motorr 1000cc .makina esht me 4 porta dhe ne gjendje shum te mire.nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi shitet ose nderrohet.makina me nderrim vlersohet 4500€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Kavaja

Informacion mbi mjetin