ID e ofertes C105108
Oferta ka 1117 shikime
€33,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chevrolet Camaro ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Chervolet Camaro --- 3.6 Benzin , Viti 2010 , Super Full Options , sensor parkimi , kamio automatik , sallon lekure , sedilje elektrike , hapje mbyllje qendrore , drita kseno , disqe alumini , klima tronik , komando ne timon , letra te gjitha paguara , ne gjendje super te mire motorrike dhe xhenerike..Shum e vecant si makin dhe shume e bukur... Cmimi--33.000 Euro i diskutueshem ose nderrohet (ME NDERRIM KA CMIM TJ) Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsAp--Klodi Cel--069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin