ID e ofertes C1188
Oferta ka 895 shikime
€4,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chevrolet Aveo ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Chevrolet Aveo 2011 5 Dyer 5 Pasagjere Manuale 5 Marshe Dritare Elektrike Radio/CD/MP3 2 Celesa dhe te gjitha Dokumentet 4500 Euro (diskutueshem) Cel. : 0694022000

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin