ID e ofertes C98579
Oferta ka 1508 shikime
€6,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Cadillac STS ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Tirane okazion shitet Cadillac sts 3.6 benzine/gaz (impiant gazi nga fabrika) ne gaz nuk harxhon fare makina Makina eshte prodhim amerikan dhe eshte blere andej. viti 2007 kamio autokatike me te gjitha opsionet. Letra te paguara per 1 vit Cmimi 6800 euro i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin