ID e ofertes C96137
Oferta ka 2115 shikime
€6,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 535 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet BMW 535 biturbo. Komplet brenda dhe jasht Look M sport. Ka 225000 KM te bera.Makina eshte ne gjendje shume te mire.Dokumentat sapo te prera kete muaj.I gatshem per cdo lloj kontrolli.Ngjyra Blu e erret. FLM Cmimi 6999 euroCD player Central locking Climatisation (Automatic air conditioning) Cruise control Electric heated seats Electric seat adjustment Electric windows Multifunction steering wheel Navigation system On-board computer Parking sensors (Front, Rear) Power Assisted Steering Sport seats Sunroof Tuner/radio Rain sensor Traction control Xenon headlights ABS Adaptive lighting Airbags (Front and Side and More Airbags) Daytime running lights ESP Fog lamp Immobilizer Light sensor

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin