ID e ofertes C97279
Oferta ka 886 shikime
€22,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi Q3 , Veturë
Prodhimi:
2012
Kilometrazhi:
82 571 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ardhja e re në sallë ekspozite tonë, e regjistruar në maj 2012, Q3 bukur "Advance", me motor 2000 cc, rrotat e para aktive, 5-dyer, me 140 kuaj të pushtetit, me një elegancë dhe një stil klasik, tipike e serisë "Q" në shtëpi Audi. MORE të vogla në madhësi në krahasim me motrën më të madhe Q5, kjo Q3 nuk ka frikë nga përgatitjet e motrës së saj të vjetër. Ajo është e bukur brenda dhe super-të pajisura me: ABS ESP para Side airbags dhe shofer anë dhe pasagjerëve sensorë shiut dhe Sensore Lights dritat LED mbyllje elektronike e dyerve të pasme (Safelock), për sigurinë e fëmijëve në bord Automatike klima Bizon Vende të nxehtë para rear Qendra headrest Lëkure timon goditje Towing Cruise Kontrollit dritat mjegull rrota Sensorë pasme Parking Inserts dhe binarët çati në alumini navigacion satelitor Zëri njohjen komanda sistemi Multifunction timon telefon Bluetooth pasqyra Radio CD / CP3 / Aux / USB / SD Card Makina është përdorur dhe kryhet 82571 kilometra tagliandati dhe është në gjendje të shkëlqyer si jashtë dhe brenda vendit. Ndjenjat e makinës kjo makinë është mbresëlënëse, nuk është një ndjenjë e butësi, por edhe korrektësi në timon, e madhe për udhëtime të gjata, por kjo nuk do të denjoj edhe ngarje pak më shumë sprint. Për më shumë informacion ose për të librit një test të këtë makinë që ju mund të telefononi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

airbag anësore, asr, Çelës me chip, drita mjegulle, dritare elektrike, eds, klimë automatike, pasqyra elektrike, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, timon multifunksion, xhama elektrikë