ID e ofertes C8227
Oferta ka 803 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Alfa Romeo Alfa 166 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Alfa Romeo 166 viti 2004 nafte 2.4 , manuale , 220000 km, cmimi 4000 euro i diskutueshem me dogane dhe dekumentacion te paguar deri ne mars 2016 nr i kontaktit 0674570901

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin