ID e ofertes C21125
Oferta ka 765 shikime
€1,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Honda Civic ,
Prodhimi:
1996
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Honda Civic sedan 4 dyer viti 96, 1.6 benzine dhe gaz ( impiant sekuencial Landi Renzo Omegas). Dopio Airbag, ABS, kondicioner, radio mp3, manuale, 4 xhama elektrik, mbyllje qendrore. Targa TR.... dokumenta te paguara. Teknikisht perfekte, sherbime te kryera. 1400 euro i disk.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

mp3, radio/cd, xhama elektrikë

\