ID e ofertes C91556
Oferta ka 460 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Multipla ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
146 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Fiat Multipla 1.6 benzine plus gaz. Impianti Lovato sekuencial. Ben 500 km me 15 mije lek gaz. Makina eshte e dizenjuar nga fabrika per impiant gazi. Eshte e gatshme per cdo lloj prove ne gjendje shume te mire pune. Makina eshte benzin plus gaz dhe ne lejen e qarkullimit. E Targuar dokumentat I mbarojne ne Maj te vitit 2017. Sensore parkimi. Kondicioner. Cel : 0682063316 --- 0692528424

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinaTreg
Tel: 0692528424
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\